Menu
Kommende kampe de næste 30 dage
November 2022
27.
søndag
13.30
Nord-Als B
-
Herrer
Senior
Herresenior - Futsal • Pulje 5
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Andrup IF (U19)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
27.
søndag
14.00
FC Sønderborg (L1B/763)
livescore
-
Herrer
U13
U13 Drenge/8 (2010) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Sønderborg Stadion Kunstgræs
Vejle B (L1A/702)
Sønderborg Stadion Kunstgræs
29.
tirsdag
19.00
Nord-Als B
-
Herrer
U17
U17 Drenge (2006) - Futsal • Pulje 3
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Sønderborg Futsal
Nordals Idrætscenter -Hal 1
December 2022
3.
lørdag
12.00
FC Sønderborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 514
Sønderborg Stadion Kunstgræs
FC Fredericia
Sønderborg Stadion Kunstgræs
3.
lørdag
12.00
Løjt IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 59
Vojens Kunstgræsbane
Nord-Als B
Vojens Kunstgræsbane
3.
lørdag
12.40
Nord-Als B
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 59
Vojens Kunstgræsbane
Vojens BI
Vojens Kunstgræsbane
3.
lørdag
13.20
Hedensted IF (3)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 59
Vojens Kunstgræsbane
Nord-Als B
Vojens Kunstgræsbane
3.
lørdag
13.28
FC Sønderborg
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 612
Sønderborg Stadion Kunstgræs
Skødstrup SF
Sønderborg Stadion Kunstgræs
4.
søndag
15.00
Dybbøl IU
-
Herrer
U17
U17 Drenge (2006) - Futsal • Pulje 3
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Nord-Als B
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
10.00
Nord-Als B
-
Herrer
U8
U8 Drenge C - inde (2015) 10.-11. december • Pulje 26
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
Bredebro IF
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
10.
lørdag
10.10
Toftlund IF
-
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2014) 10.-11. december • Pulje 152
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Nord-Als B (U8)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
10.30
Nord-Als B
-
Herrer
U8
U8 Drenge C - inde (2015) 10.-11. december • Pulje 26
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
Tinglev IF
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
10.
lørdag
10.30
Nord-Als B (U8)
-
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2014) 10.-11. december • Pulje 152
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
10.50
Nord-Als B (U8)
-
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2014) 10.-11. december • Pulje 152
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Sønderborg Fremad (U8)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
11.10
Midtals IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C - inde (2015) 10.-11. december • Pulje 26
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
Nord-Als B
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
10.
lørdag
11.24
Lundtoft IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - inde (2010) 10.-11. december • Pulje 172
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Nord-Als B
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
11.30
Holbøl IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C - inde (2015) 10.-11. december • Pulje 26
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
Nord-Als B
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
10.
lørdag
11.50
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 65
Sydalshallen - Inde
Broager UI
Sydalshallen - Inde
10.
lørdag
12.00
Hørup UI
-
Herrer
U8
U8 Drenge C - inde (2015) 10.-11. december • Pulje 26
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
Nord-Als B
Bredebro Idrætscenter (Hal 1)
10.
lørdag
12.10
Dybbøl IU
-
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 65
Sydalshallen - Inde
Nord-Als B (1)
Sydalshallen - Inde
10.
lørdag
12.12
Nord-Als B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - inde (2010) 10.-11. december • Pulje 172
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Broager UI (3)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
12.40
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 65
Sydalshallen - Inde
Lysabild SG
Sydalshallen - Inde
10.
lørdag
12.48
Nord-Als B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - inde (2010) 10.-11. december • Pulje 172
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Broager UI (1)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
13.20
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 65
Sydalshallen - Inde
Rødekro IF (2)
Sydalshallen - Inde
10.
lørdag
13.24
Hørup UI
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 - inde (2010) 10.-11. december • Pulje 172
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Nord-Als B
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
13.50
Bov IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 65
Sydalshallen - Inde
Nord-Als B (1)
Sydalshallen - Inde
10.
lørdag
13.50
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 90
Agoraen - Inde
Høje Kolstrup B 81
Agoraen - Inde
10.
lørdag
13.50
Nord/Als B
-
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2012) 10.-11. december • Pulje 160
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Hørup UI (1)
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
14.00
Holbøl IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2- inde (2008+09) 10.-11. december • Pulje 105
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Nord-Als B
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
14.10
Egen UI
-
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 90
Agoraen - Inde
Nord-Als B (1)
Agoraen - Inde
10.
lørdag
14.10
Dybbøl IU
-
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2012) 10.-11. december • Pulje 160
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Nord/Als B
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
14.30
Hørup UI
-
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 90
Agoraen - Inde
Nord-Als B (1)
Agoraen - Inde
10.
lørdag
14.36
Nord-Als B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2- inde (2008+09) 10.-11. december • Pulje 105
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Dybbøl IU
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
14.40
Rødekro IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2012) 10.-11. december • Pulje 160
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Nord/Als B
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
15.00
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 90
Agoraen - Inde
Sønderborg Boldklub
Agoraen - Inde
10.
lørdag
15.00
Egen UI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2- inde (2008+09) 10.-11. december • Pulje 105
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Nord-Als B
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
15.00
Nord/Als B
-
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2012) 10.-11. december • Pulje 160
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Hørup UI (2)
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
15.10
Nord-Als B
-
Herrer
M+55
+55 - inde 10.-11. december • Pulje 144
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Lundtoft IF
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
15.24
Nord-Als B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2- inde (2008+09) 10.-11. december • Pulje 105
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Hørup UI
Nordals Idrætscenter -Hal 1
10.
lørdag
15.46
Dybbøl IU (+45)
-
Herrer
M+55
+55 - inde 10.-11. december • Pulje 144
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Nord-Als B
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
15.50
Nord-Als B (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 90
Agoraen - Inde
Broager UI (1)
Agoraen - Inde
10.
lørdag
15.58
Sønderborg Fremad
-
Herrer
M+55
+55 - inde 10.-11. december • Pulje 144
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
Nord-Als B
Broager Sparekasse Skansen - Inde (Hal 1)
10.
lørdag
16.30
Nord-Als B
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 - inde 10.-11. december • Pulje 193
Fladhøj Idrætscenter - Inde
Svenstrup UF
Fladhøj Idrætscenter - Inde
10.
lørdag
16.54
Opnør FC
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 - inde 10.-11. december • Pulje 193
Fladhøj Idrætscenter - Inde
Nord-Als B
Fladhøj Idrætscenter - Inde
10.
lørdag
17.30
Nord-Als B
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 - inde 10.-11. december • Pulje 193
Fladhøj Idrætscenter - Inde
Tønder SF
Fladhøj Idrætscenter - Inde
10.
lørdag
18.06
Rødekro IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 - inde 10.-11. december • Pulje 193
Fladhøj Idrætscenter - Inde
Nord-Als B
Fladhøj Idrætscenter - Inde
11.
søndag
10.20
Hørup UI
-
Herrer
U12
U12 Drenge A/B - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 88
Broager-Hallen - Inde
Nord-Als B
Broager-Hallen - Inde
11.
søndag
10.50
Jels IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A/B - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 88
Broager-Hallen - Inde
Nord-Als B
Broager-Hallen - Inde
11.
søndag
11.20
Nord-Als B
-
Herrer
U12
U12 Drenge A/B - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 88
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg B (2)
Broager-Hallen - Inde
11.
søndag
11.40
Broager UI
-
Herrer
U12
U12 Drenge A/B - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 88
Broager-Hallen - Inde
Nord-Als B
Broager-Hallen - Inde
11.
søndag
12.00
Nord-Als B
-
Herrer
U12
U12 Drenge A/B - inde (2011) 10.-11. december • Pulje 88
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg B (1)
Broager-Hallen - Inde
11.
søndag
12.20
Sønderborg B
-
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 58
Sundevedhallerne - Inde
Nord-Als B
Sundevedhallerne - Inde
11.
søndag
12.50
BNS
-
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 58
Sundevedhallerne - Inde
Nord-Als B
Sundevedhallerne - Inde
11.
søndag
13.20
Nord-Als B
-
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 58
Sundevedhallerne - Inde
Bov IF
Sundevedhallerne - Inde
11.
søndag
13.40
Midtals IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 58
Sundevedhallerne - Inde
Nord-Als B
Sundevedhallerne - Inde
11.
søndag
14.00
Nord-Als B
-
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2013) 10.-11. december • Pulje 58
Sundevedhallerne - Inde
Holbøl IF
Sundevedhallerne - Inde
14.
onsdag
19.30
Nord-Als B
-
Herrer
Senior
Herresenior - Futsal • Pulje 5
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Sønderborg Boldklub (1)
Nordals Idrætscenter -Hal 1
18.
søndag
11.00
Nord/Als B
-
Herrer
U14
U14 Drenge (2009) - Futsal • Pulje 1
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Hørup UI
Nordals Idrætscenter -Hal 1
20.
tirsdag
19.00
Nord-Als B
-
Herrer
U17
U17 Drenge (2006) - Futsal • Pulje 3
Nordals Idrætscenter -Hal 1
Sønderborg Boldklub
Nordals Idrætscenter -Hal 1